| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Color | Clear |
| Width | 500-2200mm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |
| Surface Smoothness | Good |
|---|---|
| Material | Polyvinyl Alcohol |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Width | 500-2200mm |
| Water Solubility | ≤10min |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Color | Clear |
| Water Solubility | ≤10min |
| Width | 500-2200mm |
| Kleur | een beetje geel |
|---|---|
| Materiaal | PVOH (polyvinylalcohol) |
| Dikte | 25-50 micron |
| Breedte | 1000 mm tot 2240 mm |
| Lange | 500 m-1000 m/rol |
| Kleur | een beetje geel |
|---|---|
| Materiaal | PVOH (polyvinylalcohol) |
| Dikte | 25-50 micron |
| breedte | 1000 mm tot 2240 mm |
| lengte | 500 m-1000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180°C |
| Verpakking | Doos, pallet |
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Length | 500-1000m |
| Material | Polyvinyl Alcohol |
| Width | 500-2200mm |
| Dikte | 25-50 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180°C |
| Verpakking | Doos, pallet |
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Materiaal | PVOH (polyvinylalcohol) |
|---|---|
| Breedte | 800 mm tot 2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
| Werktijd | 170-180°C |