| Dikte | 25-50 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180°C |
| Pakket | Doos, pallet |
| breedte | 1000-2240 mm |
| lengte | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180°C |
| Verpakking | Doos, pallet |
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180°C |
| Verpakking | Doos, pallet |
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180°C |
| Verpakking | Doos, pallet |
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Breedte | 500-2240 mm |
|---|---|
| Kleur | een beetje geel |
| Wateroplosbaarheid | ≤ 10 min |
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Temperatuurbestendigheid | 170°C-180°C |
| Materiaal | polyvinylalcohol (PVA) |
|---|---|
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
| Kern | 3 inch, 6 inch |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |
| Water Solubility | ≤10min |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Surface Smoothness | Good |
| Width | 500-2200mm |
| Dikte | 25-50 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180°C |
| Verpakking | Doos, pallet |
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| naam | in water oplosbare loslaatfolie |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-190℃ |
| Verpakking | Doos, pallet |
| Breedte | 800-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |