| Gebruik | Ziekenhuis, hotel, verpleegkamer |
|---|---|
| Stijl | waszak |
| Materiaal | PVA (polyvinylalcohol) |
| Dikte | 20-40 microns |
| Materiaal | Polyvinylalcohol (PVA) |
|---|---|
| kleur | Natuurlijk, rood, oranje, blauw |
| Maat | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Dikte | 20-40 microns |
| Materiaal | Polyvinylalcohol (PVA) |
|---|---|
| kleur | Natuurlijk, rood, oranje, blauw |
| Maat | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Dikte | 20-40 micron |
| Gebruik | Ziekenhuis, hotel, verpleegkamer |
|---|---|
| Stijl | waszak |
| Materiaal | PVA (polyvinylalcohol) |
| Dikte | 20-40 microns |
| Gebruik | Ziekenhuis, hotel, verpleegkamer |
|---|---|
| Stijl | waszak |
| Materiaal | PVA (polyvinylalcohol) |
| Dikte | 20-40 microns |
| Materiaal | Polyvinylalcohol (PVA) |
|---|---|
| kleur | Natuurlijk, rood, blauw, geel |
| Maat | 66cmx84cm, 71cmx99cm, 90cmx100cm |
| Verpakking | 25 stuks/zak, 200 stuks/doos |
| Materiaal | Polyvinylalcohol (PVA) |
|---|---|
| kleur | Natuurlijk, rood, blauw, geel |
| Maat | 660 mm*840 mm, 710mm*990mm, 914 mm*990mm |
| Verpakking | 25 stuks/zak, 200 stuks/doos |
| Gebruik | Ziekenhuis, hotel, verpleegkamer |
|---|---|
| Stijl | waszak |
| Materiaal | PVA (polyvinylalcohol) |
| Dikte | 20-40 microns |