| Dikte | 25-50 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180°C |
| Pakket | Doos, pallet |
| breedte | 1000-2240 mm |
| lengte | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180°C |
| Verpakking | Doos, pallet |
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180°C |
| Verpakking | Doos, pallet |
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180°C |
| Verpakking | Doos, pallet |
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-45 micron |
|---|---|
| Pakket | Karton, Pallet |
| Breedte | 1000-2000 mm |
| Lange | 500-1500 m/rol |
| Materiaal | PVOH (polyvinyl alcohol) |
| Materiaal | polyvinylalcohol (PVA) |
|---|---|
| Industrieel gebruik | landbouw, industrie |
| Kenmerken | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Dikte | 25-100 micron |
| Breedte | 100-2000 mm |