| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Gebruik | opzet voor borduurwerk |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Type verwerking | Bloemvorming |
| Kleur | Transparante |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Gebruik | Verpakkingsfilm |
| Type | in water oplosbare folie |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Type verwerking | Blaasvormen, gieten |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Kenmerken | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Dikte | 25-80 micron |
| Breedte | 100-1000 mm |
| Lange | 100-1000 meter |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Gebruik | Verpakkingsfilm |
| Type | in water oplosbare folie |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Type verwerking | Blaasvormen, gieten |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | landbouw, huishouden |
| Eigenschap | In water oplosbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| breedte | 100-1000 mm |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | landbouw, huishouden |
| Eigenschap | In water oplosbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| breedte | 100-1000 mm |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Landbouw |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| Breedte | 100-1000 mm |
| Materiaal | Polyvinylalcohol (PVA) |
|---|---|
| kleur | Natuurlijk, rood, oranje, blauw |
| Maat | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Dikte | 20-40 micron |
| Gebruik | Ziekenhuis, verpleeghuis, hotel |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | landbouw, huishouden |
| Feature | water soluble |
| Dikte | 25-50 micron |
| breedte | 100-1000 mm |