| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Material | Polyvinyl Alcohol |
| Surface Smoothness | Good |
| Paper tube | 3 Inches |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
|---|---|
| Material | Polyvinyl Alcohol |
| Width | 500-2200mm |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Paper tube | 3 Inches |
| papierbuis | 3 inch. |
|---|---|
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Breedte | 800 mm tot 2240 mm |
| Wateroplosbaarheid | ≤ 10 min |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Kenmerken | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Dikte | 25-80 micron |
| Breedte | 100-1000 mm |
| Lange | 100-1000 meter |
| Dikte | 25-45 micron |
|---|---|
| Pakket | Karton, Pallet |
| Breedte | 1000-2000 mm |
| Lange | 500-1500 m/rol |
| Materiaal | PVOH (polyvinyl alcohol) |
| Dikte | 25-50 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180°C |
| Verpakking | Doos, pallet |
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-190℃ |
| Verpakking | Doos, pallet |
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Length | 500-1000m |
|---|---|
| Color | Clear |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Paper tube | 3 Inches |
| Color | Clear |
| Length | 500-1000m |
| Surface Smoothness | Good |