| Dikte | 25-50 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180°C |
| Verpakking | Doos, pallet |
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Landbouw |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| Breedte | 100-1000 mm |
| Thickness | 25-50 microns |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180°C |
| Pakket | Doos, pallet |
| breedte | 1000-2240 mm |
| lengte | 500-1000 m/rol |
| Materiaal | 100% PVA ((polyvinylalcohol) vezels |
|---|---|
| Breedte | 160cm/63 inch of 100cm/39.4 inch |
| Dikte | 25um-60um |
| Lange | 100 tot 250 meter. |
| Watertemperatuur | 20 graden |