| Dikte | 25-50 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180°C |
| Verpakking | Doos, pallet |
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-190℃ |
| Verpakking | Doos, pallet |
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Materiaal | Polyvinyl alcohol (PVA) |
|---|---|
| Breedte | 800-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
| Kern | 3 inch, 6 inch |
| Breedte | 500-2240 mm |
|---|---|
| Kleur | een beetje geel |
| Wateroplosbaarheid | ≤ 10 min |
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Temperatuurbestendigheid | 170°C-180°C |
| Materiaal | Polyvinyl alcohol (PVA) |
|---|---|
| Breedte | 500-2240 mm |
| Lange | 1000-2000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
| Kern | 3 inch. |
| Materiaal | Polyvinyl alcohol (PVA) |
|---|---|
| Breedte | 800-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
| Kern | 3 inch. |
| Materiaal | Polyvinyl alcohol (PVA) |
|---|---|
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
| Kern | 3 inch. |
| Materiaal | polyvinylalcohol (PVA) |
|---|---|
| Industrieel gebruik | landbouw, industrie |
| Kenmerken | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Dikte | 25-100 micron |
| Breedte | 100-2000 mm |
| Material | Polyvinyl alcohol(pva) |
|---|---|
| Kleur | een beetje geel |
| breedte | 800 mm tot 2240 mm |
| lengte | 500-2000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Water Solubility | ≤10min |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Color | Clear |