| Gebruik | ziekenhuis, hotel, verpleegkamer |
|---|---|
| Stijl | waszak |
| Materiaal | PVA ((Polyvinylalkohol)) |
| Dikte | 20-40 micron |
| Size | 660mm*840mm, 710mm*990mm, 914mm*990mm |
| Materiaal | 100% PVA ((polyvinylalcohol) vezels |
|---|---|
| Breedte | 160cm/63 inch of 100cm/39.4 inch |
| Dikte | 25-40 micron |
| Lange | 70-200 meter. |
| Watertemperatuur | 20 graden |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | landbouw, huishouden |
| Eigenschap | In water oplosbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| breedte | 100-1000 mm |
| Functie | in water oplosbaar, biologisch afbreekbaar |
|---|---|
| MOQ | 101000 stuks |
| Doorlooptijd | 15-20 dagen |
| Maat | 660 mmx840 mm, 710mmx990mm, 914mmx990mm |
| Dikte | 20micron-40micron |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Type | Krimpfilm |
| Gebruik | Verpakkingsfilm |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Hardheid | Zacht |
| Gebruik | Ziekenhuis, hotel, verpleegkamer |
|---|---|
| Stijl | waszak |
| Materiaal | PVA (polyvinylalcohol) |
| Dikte | 20-40 microns |
| Maat | 66cm*84cm, 71cm*99cm, 91cm*99cm |
| Gebruik | Ziekenhuis, hotel, verpleegkamer |
|---|---|
| Stijl | waszak |
| Materiaal | PVA (polyvinylalcohol) |
| Dikte | 20-40 microns |
| Maat | 66cm*84cm, 71cm*99cm, 91cm*99cm |
| Gebruik | Ziekenhuis, hotel, verpleegkamer |
|---|---|
| Stijl | waszak |
| Materiaal | PVA (polyvinylalcohol) |
| Dikte | 20-40 microns |
| Maat | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Gebruik | Ziekenhuis, hotel, verpleegkamer |
|---|---|
| Stijl | waszak |
| Materiaal | PVA (polyvinylalcohol) |
| Dikte | 20-40 microns |
| Maat | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| patroon | In reliëf gemaakt |
| Breedte | 36'/62' |
| Gewicht | 30-80gsm |
| Gebruik | Huistextiel |