| Surface Smoothness | Good |
|---|---|
| Material | Polyvinyl Alcohol |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Width | 500-2200mm |
| Water Solubility | ≤10min |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Width | 500-2200mm |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Water Solubility | ≤10min |
| Surface Smoothness | Good |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Material | Polyvinyl Alcohol |
| Paper tube | 3 Inches |
| Color | Clear |
| Kleur | een beetje geel |
|---|---|
| Materiaal | PVOH (polyvinylalcohol) |
| Dikte | 25-50 micron |
| Breedte | 1000 mm tot 2240 mm |
| Lange | 500 m-1000 m/rol |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
|---|---|
| Material | Polyvinyl Alcohol |
| Width | 500-2200mm |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Surface Smoothness | Good |
| Width | 500-2200mm |
| Material | Polyvinyl Alcohol |
| Length | 500-1000m |
| Materiaal | PVOH (polyvinylalcohol) |
|---|---|
| Breedte | 800-2240mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
| Werktijd | 170-190℃ |
| Materiaal | Polyvinyl alcohol (PVA) |
|---|---|
| Breedte | 800-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
| Kern | 3 inch. |
| Wateroplosbaarheid | ≤ 10 min |
|---|---|
| Kleur | een beetje geel |
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | Polyvinylalcohol |
| Breedte | 500-2240 mm |
| papierbuis | 3 inch. |
|---|---|
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Breedte | 800 mm tot 2240 mm |
| Wateroplosbaarheid | ≤ 10 min |