| Kleur | een beetje geel |
|---|---|
| Materiaal | PVOH (polyvinylalcohol) |
| Dikte | 25-50 micron |
| Breedte | 1000 mm tot 2240 mm |
| Lange | 500 m-1000 m/rol |
| Kleur | een beetje geel |
|---|---|
| Materiaal | PVOH (polyvinylalcohol) |
| Dikte | 25-50 micron |
| Breedte | 1000 mm tot 2240 mm |
| Lange | 500 m-1000 m/rol |
| Wateroplosbaarheid | ≤ 10 min |
|---|---|
| Kleur | een beetje geel |
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | Polyvinylalcohol |
| Breedte | 500-2240 mm |
| Materiaal | Polyvinyl alcohol (PVA) |
|---|---|
| Breedte | 800-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
| Kern | 3 inch. |
| Material | Polyvinyl alcohol(pva) |
|---|---|
| Kleur | een beetje geel |
| breedte | 800 mm tot 2240 mm |
| lengte | 500-2000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
| Dikte | 25-50 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-190℃ |
| Verpakking | Doos, pallet |
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180°C |
| Verpakking | Doos, pallet |
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Materiaal | Polyvinyl alcohol (PVA) |
|---|---|
| Breedte | 500-2240 mm |
| Lange | 1000-2000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
| Kern | 3 inch. |
| Lange | 500-1000 m/rol |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid | 170°C-190°C |
| Breedte | 500-2240 mm |
| papierbuis | 3 inch. |
| Wateroplosbaarheid | ≤ 10 min |
| Dikte | 25-45 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180°C |
| Verpakking | karton, pallet, houten kast |
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |