| Dikte | 25-50 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180°C |
| Pakket | Doos, pallet |
| breedte | 1000-2240 mm |
| lengte | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180°C |
| Verpakking | Doos, pallet |
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-190℃ |
| Verpakking | karton, pallet, houten kast |
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180°C |
| Verpakking | Doos, pallet |
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Material | Polyvinyl alcohol(pva) |
|---|---|
| Kleur | een beetje geel |
| breedte | 800 mm tot 2240 mm |
| lengte | 500-2000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
| Materiaal | polyvinylalcohol (PVA) |
|---|---|
| breedte | 1000-2240 mm |
| Length | 500-1000 m/roll |
| Dikte | 25-50 micron |
| Kern | 3 inch, 6 inch |
| Dikte | 25 μm-50 μm |
|---|---|
| Materiaal | Polyvinylalcohol |
| Temperatuurbestendigheid | 170°C-180°C |
| Wateroplosbaarheid | ≤ 10 min |
| Kleur | een beetje geel |
| Materiaal | polyvinylalcohol (PVA) |
|---|---|
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
| Kern | 3 inch, 6 inch |
| Breedte | 500-2240 mm |
|---|---|
| Kleur | een beetje geel |
| Wateroplosbaarheid | ≤ 10 min |
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Temperatuurbestendigheid | 170°C-180°C |
| naam | in water oplosbare loslaatfolie |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-190℃ |
| Verpakking | Doos, pallet |
| Breedte | 800-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |