| Kleur | een beetje geel |
|---|---|
| Materiaal | PVOH (polyvinylalcohol) |
| Dikte | 25-50 micron |
| Breedte | 1000 mm tot 2240 mm |
| Lange | 500 m-1000 m/rol |
| Materiaal | Polyvinyl alcohol (PVA) |
|---|---|
| Kleur | Transparante |
| Kenmerken | Biologisch afbreekbaar, oplosbaar in water |
| Grootte | op maat gemaakt |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Procestype | Opgeblazen film |
| Grootte | 29*48 cm |
| Dikte | 25-60 micron |
| Gewicht dragen | 4 tot 10 kg |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | landbouw, huishouden |
| Feature | water soluble |
| Dikte | 25-50 micron |
| breedte | 100-1000 mm |
| Materiaal | polyvinylalcohol (PVA) |
|---|---|
| Kleur | natuurlijk, rood, blauw, geel |
| Grootte | 660mm*840mm, 710mm*990mm, 914mm*990mm |
| Verpakking | 25 stuks per zak, 200 stuks per doos |
| Eigenschap | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Landbouw |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| Breedte | 100-1000 mm |
| Kleur | natuurlijk, rood, blauw, geel |
|---|---|
| Materiaal | polyvinylalcohol (PVA) |
| Grootte | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Verpakking | 25 stuks per zak, 200 stuks per doos |
| Eigenschap | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Kleur | natuurlijk, rood, blauw, geel |
|---|---|
| Materiaal | polyvinylalcohol (PVA) |
| grootte | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Verpakking | 25 stuks per zak, 200 stuks per doos |
| Eigenschap | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Landbouw |
| Kenmerken | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| Breedte | 100-1000 mm |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Type | Krimpfilm |
| Gebruik | verpakkende zak |
| Kenmerken | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Hardheid | Zacht |