| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Gebruik | opzet voor borduurwerk |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Type verwerking | Bloemvorming |
| Kleur | Transparante |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | landbouw, huishouden |
| Eigenschap | In water oplosbaar |
| Dikte | 30-80 micron |
| breedte | 100-1600 mm |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| GEBRUIK | borduurrug |
| Voorzien zijn van | In water oplosbaar |
| Verwerkingstype | Blaasvorming |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Gebruik | borduurwerk steun |
| Voorzien zijn van | in water oplosbaar |
| Soort verwerking | Blaasvorming |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Gebruik | borduurwerk steun |
| Voorzien zijn van | in water oplosbaar |
| Soort verwerking | Blaasvorming |
| Kleur | transparant |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Gebruik | opzet voor borduurwerk |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Type verwerking | Bloemvorming |
| Kleur | Transparante |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Gebruik | borduurwerk steun |
| Voorzien zijn van | in water oplosbaar |
| Soort verwerking | Blaasvorming |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Gebruik | opzet voor borduurwerk |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Type verwerking | Bloemvorming |
| Kleur | Transparante |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Landbouw |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| Breedte | 100-1000 mm |
| Materiaal | polyvinylalcohol (PVA) |
|---|---|
| Kleur | natuurlijk, rood, blauw, geel |
| grootte | 660mm*840mm, 710mm*990mm, 914mm*990mm |
| Verpakking | 25 stuks per zak, 200 stuks per doos |
| Eigenschap | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |