| Materiaal | Polyvinylalcohol (PVA) |
|---|---|
| kleur | Natuurlijk, rood, oranje, blauw |
| Maat | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Dikte | 20-40 microns |
| Gebruik | Ziekenhuis, verpleeghuis, hotel |
| Kleur | een beetje geel |
|---|---|
| Materiaal | PVOH (polyvinylalcohol) |
| Dikte | 25-50 micron |
| breedte | 1000 mm tot 2240 mm |
| lengte | 500 m-1000 m/rol |
| Materiaal | Polyvinylalcohol (PVA) |
|---|---|
| kleur | Natuurlijk, rood, oranje, blauw |
| Maat | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Dikte | 20-40 micron |
| Gebruik | Ziekenhuis, verpleeghuis, hotel |
| Gebruik | ziekenhuis, hotel, verpleegkamer |
|---|---|
| Stijl | waszak |
| Material | PVA(Polyvinyl alcohol) |
| Dikte | 20-40 micron |
| Grootte | 660mm*840mm, 710mm*990mm, 914mm*990mm |
| Gebruik | Ziekenhuis, hotel, verpleegkamer |
|---|---|
| Stijl | waszak |
| Materiaal | PVA (polyvinylalcohol) |
| Dikte | 20-40 microns |
| Maat | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Materiaal | PVA ((Polyvinylalkohol)) |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Huishouden |
| Eigenschap | In water oplosbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| breedte | 100-1000 mm |
| Water Solubility | ≤10min |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Surface Smoothness | Good |
| Width | 500-2200mm |
| Gebruik | Ziekenhuis, hotel, verpleegkamer |
|---|---|
| Stijl | waszak |
| Materiaal | PVA (polyvinylalcohol) |
| Dikte | 20-40 microns |
| Maat | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Materiaal | Polyvinyl alcohol (PVA) |
|---|---|
| Kleur | een beetje geel |
| breedte | 800 mm tot 2240 mm |
| lengte | 500-2000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Gebruik | borduurwerk steun |
| Voorzien zijn van | in water oplosbaar |
| Verwerkingstype | Blaasvorming |
| Kleur | Transparant |