| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Dikte | 20microns |
| Breedte | 1825mm |
| Lengte | 1000-1500M |
| Toepassing | landbouw |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Dikte | 20microns |
| Breedte | 1825mm |
| Lengte | 1000-1500M |
| Toepassing | landbouw |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Dikte | 20microns |
| Breedte | 1825mm |
| Lengte | 1000-1500M |
| Toepassing | landbouw |
| Verpakking Details | Karton en pallet |
|---|---|
| Levertijd | 10-12 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Levering vermogen | 20,000pcs per dag |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Breedte | 1000 mm-2200 mm |
| Lange | 500 m tot 1000 m |
| Dikte | 25-40 micron |
| Verpakking Details | karton en pallet |
| Kleur | een beetje geel |
|---|---|
| Materiaal | PVOH (polyvinylalcohol) |
| Dikte | 25-50 micron |
| Breedte | 1000 mm tot 2240 mm |
| Lange | 500 m-1000 m/rol |
| Materiaal | polyvinylalcohol (PVA) |
|---|---|
| breedte | 1000-2240 mm |
| Length | 500-1000 m/roll |
| Dikte | 25-50 micron |
| Kern | 3 inch, 6 inch |
| Dikte | 25-50 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180°C |
| Verpakking | Doos, pallet |
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Thickness | 25-50 microns |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180°C |
| Pakket | Doos, pallet |
| breedte | 1000-2240 mm |
| lengte | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180°C |
| Verpakking | Doos, pallet |
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |