| Dikte | 25-50 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180°C |
| Verpakking | Doos, pallet |
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Length | 500-1000m |
|---|---|
| Color | Clear |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Paper tube | 3 Inches |
| Color | Clear |
| Length | 500-1000m |
| Surface Smoothness | Good |
| Wateroplosbaarheid | ≤ 10 min |
|---|---|
| Kleur | een beetje geel |
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | Polyvinylalcohol |
| Breedte | 500-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid | 170°C-190°C |
| Breedte | 500-2240 mm |
| papierbuis | 3 inch. |
| Wateroplosbaarheid | ≤ 10 min |
| Materiaal | Polyvinyl alcohol (PVA) |
|---|---|
| Breedte | 800-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
| Kern | 3 inch, 6 inch |
| Materiaal | Polyvinyl alcohol (PVA) |
|---|---|
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
| Kern | 3 inch. |
| Materiaal | Polyvinyl alcohol (PVA) |
|---|---|
| Breedte | 500-2240 mm |
| Lange | 1000-2000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
| Kern | 3 inch. |
| Materiaal | Polyvinyl alcohol (PVA) |
|---|---|
| Breedte | 800-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
| Kern | 3 inch. |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |