| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Landbouw |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| Breedte | 100-1000 mm |
| Dikte | 25-45 microns |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180 ℃ |
| Pakket | Karton, Pallet |
| Breedte | 1000-2000 mm |
| Lange | 500-1500 m/roll |
| Dikte | 25-50 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180°C |
| Verpakking | Doos, pallet |
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Materiaal | Polyvinyl alcohol (PVA) |
|---|---|
| Breedte | 800-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
| Kern | 3 inch. |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Landbouw |
| Kenmerken | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| Breedte | 100-1000 mm |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Landbouw |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| Breedte | 100-1000 mm |
| Material | PVA |
|---|---|
| Usage | Packaging Film |
| Type | water soluble film |
| Feature | Water Soluble |
| Processing type | Blow Molding, Casting |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Landbouw |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| Breedte | 100-1000 mm |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Landbouw |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| Breedte | 100-1000 mm |
| Materiaal | polyvinylalcohol (PVA) |
|---|---|
| Industrieel gebruik | landbouw, industrieel |
| Kenmerken | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| Breedte | 100-1000 mm |