| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Landbouw |
| Kenmerken | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| Breedte | 100-1000 mm |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Type | Krimpfilm |
| Gebruik | verpakkende zak |
| Kenmerken | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Hardheid | Zacht |
| Material | Polyvinyl alcohol(pva) |
|---|---|
| Kleur | een beetje geel |
| breedte | 800 mm tot 2240 mm |
| lengte | 500-2000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Procestype | Opgeblazen film |
| Grootte | 29*48 cm |
| Dikte | 25-60 micron |
| Gewicht dragen | 4 tot 10 kg |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Procestype | Opgeblazen film |
| Grootte | 29*48 cm |
| Dikte | 25-60 micron |
| Gewicht dragen | 4 tot 10 kg |
| Materiaal | Polyvinyl alcohol (PVA) |
|---|---|
| Kleur | een beetje geel |
| breedte | 800 mm tot 2240 mm |
| lengte | 500-2000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Landbouw |
| Kenmerken | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| Breedte | 100-1000 mm |
| Materiaal | Polyvinyl alcohol (PVA) |
|---|---|
| Breedte | 800-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
| Kern | 3 inch, 6 inch |
| Dikte | 25-50 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180°C |
| Verpakking | Doos, pallet |
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Materiaal | Polyvinyl alcohol (PVA) |
|---|---|
| Breedte | 500-2240 mm |
| Lange | 1000-2000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
| Kern | 3 inch. |