| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Gebruik | opzet voor borduurwerk |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Type verwerking | Bloemvorming |
| Kleur | Transparante |
| Materiaal | Polyvinyl alcohol (PVA) |
|---|---|
| Breedte | 800-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
| Kern | 3 inch, 6 inch |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| GEBRUIK | borduurrug |
| Voorzien zijn van | In water oplosbaar |
| Verwerkingstype | Blaasvorming |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Landbouw |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| Breedte | 100-1000 mm |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Gebruik | opzet voor borduurwerk |
| Kenmerken | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Type verwerking | Bloemvorming |
| Kleur | doorzichtig |