| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Width | 500-2200mm |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Water Solubility | ≤10min |
| Surface Smoothness | Good |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
|---|---|
| Material | Polyvinyl Alcohol |
| Width | 500-2200mm |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Color | Clear |
| Water Solubility | ≤10min |
| Width | 500-2200mm |
| Materiaal | PVA ((Polyvinylalkohol)) |
|---|---|
| Kleur | een beetje geel |
| breedte | 800 mm tot 2240 mm |
| lengte | 500-2000 m/rol |
| Thickness | 25-50 micron |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | landbouw, huishouden |
| Eigenschap | In water oplosbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| breedte | 100-1000 mm |
| Materiaal | Polyvinyl alcohol (PVA) |
|---|---|
| Breedte | 800-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
| Kern | 3 inch, 6 inch |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Water Solubility | ≤10min |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Color | Clear |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Color | Clear |
| Width | 500-2200mm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |
| Material | Polyvinyl alcohol(pva) |
|---|---|
| Kleur | een beetje geel |
| breedte | 800 mm tot 2240 mm |
| lengte | 500-2000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |