| Materiaal | Polyvinyl alcohol (PVA) |
|---|---|
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
| Kern | 3 inch. |
| Thickness | 25-50 microns |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180°C |
| Pakket | Doos, pallet |
| breedte | 1000-2240 mm |
| lengte | 500-1000 m/rol |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Gebruik | Verpakkingsfilm |
| Type | in water oplosbare folie |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Type verwerking | Blaasvormen, gieten |
| Length | 500-1000m |
|---|---|
| Color | Clear |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Length | 500-1000m |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Width | 500-2200mm |
| Surface Smoothness | Good |
| Water Solubility | ≤10min |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Surface Smoothness | Good |
| Width | 500-2200mm |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Paper tube | 3 Inches |
| Width | 500-2200mm |
| Surface Smoothness | Good |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Materiaal | 100% PVA ((polyvinylalcohol) vezels |
|---|---|
| Breedte | 160cm/63 inch of 100cm/39.4 inch |
| Dikte | 25-40 micron |
| Lange | 70-200 meter. |
| Watertemperatuur | 20 graden |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | landbouw, huishouden |
| Eigenschap | In water oplosbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| breedte | 100-1000 mm |
| Materiaal | PLA |
|---|---|
| Type | Stretchfilm |
| Gebruik | Verpakkingsfilm |
| Dikte | 25-80 micron |
| Breedte | 50 tot 160 cm |