| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Water Solubility | ≤10min |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Color | Clear |
| naam | in water oplosbare loslaatfolie |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-190℃ |
| Verpakking | Doos, pallet |
| Breedte | 800-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180°C |
| Verpakking | Doos, pallet |
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-190℃ |
| Verpakking | Doos, pallet |
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-45 microns |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180 ℃ |
| Pakket | Karton, Pallet |
| Breedte | 1000-2000 mm |
| Lange | 500-1500 m/roll |
| Materiaal | 100% PVA ((polyvinylalcohol) vezels |
|---|---|
| Breedte | 160cm/63 inch of 100cm/39.4 inch |
| Dikte | 25um-40um |
| Lange | 100 tot 250 meter. |
| Watertemperatuur | 20 graden |
| Materiaal | 100% PVA ((polyvinylalcohol) vezels |
|---|---|
| Breedte | 160cm/63 inch of 100cm/39.4 inch |
| Dikte | 25-40 micron |
| Lange | 70-200 meter. |
| Watertemperatuur | 20 graden |
| Dikte | 25-50 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180°C |
| Verpakking | Doos, pallet |
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180°C |
| Verpakking | Doos, pallet |
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180°C |
| Verpakking | Doos, pallet |
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |