| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | landbouw, huishouden |
| Eigenschap | In water oplosbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| breedte | 100-1000 mm |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Kenmerken | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Dikte | 25-80 micron |
| Breedte | 100-1000 mm |
| Lange | 100-1000 meter |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Landbouw |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| Breedte | 100-1000 mm |
| Materiaal | polyvinylalcohol (PVA) |
|---|---|
| Kleur | natuurlijk, rood, blauw, geel |
| Size | 660mm*840mm, 710mm*990mm, 914mm*990mm |
| Verpakking | 25 stuks per zak, 200 stuks per doos |
| Eigenschap | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Gebruik | ziekenhuis, hotel, verpleegkamer |
|---|---|
| Stijl | waszak |
| Materiaal | PVA ((Polyvinylalkohol)) |
| Dikte | 20-40 micron |
| grootte | 660mm*840mm, 710mm*990mm, 914mm*990mm |
| Gebruik | Ziekenhuis, hotel, verpleegkamer |
|---|---|
| Stijl | waszak |
| Materiaal | PVA (polyvinylalcohol) |
| Dikte | 20-40 microns |
| Maat | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Gebruik | ziekenhuis, hotel, verpleegkamer |
|---|---|
| Stijl | waszak |
| Materiaal | PVA ((Polyvinylalkohol)) |
| Dikte | 20-40 microns |
| grootte | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Gebruik | ziekenhuis, hotel, verpleegkamer |
|---|---|
| Stijl | waszak |
| Materiaal | PVA ((Polyvinylalkohol)) |
| Dikte | 20-40 microns |
| grootte | 660mm*840mm, 710mm*990mm, 914mm*990mm |
| Gebruik | ziekenhuis, hotel, verpleegkamer |
|---|---|
| Stijl | waszak |
| Materiaal | PVA ((Polyvinylalkohol)) |
| Dikte | 20-40 micron |
| Size | 660mm*840mm, 710mm*990mm, 914mm*990mm |
| Gebruik | Ziekenhuis, hotel, verpleegkamer |
|---|---|
| Stijl | waszak |
| Materiaal | PVA (polyvinylalcohol) |
| Dikte | 20-40 microns |
| Maat | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |