| Materiaal | polyvinylalcohol (PVA) |
|---|---|
| Kleur | natuurlijk, rood, blauw, geel |
| Grootte | 660mm*840mm, 710mm*990mm, 914mm*990mm |
| Verpakking | 25 stuks per zak, 200 stuks per doos |
| Eigenschap | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Materiaal | polyvinylalcohol (PVA) |
|---|---|
| Kleur | Natuurlijk, rood, oranje, blauw |
| Grootte | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Dikte | 25-40 microns |
| Gebruik | ziekenhuizen, verpleeghuizen, hotels |
| Gebruik | Ziekenhuis, hotel, verpleegkamer |
|---|---|
| Stijl | waszak |
| Materiaal | PVA (polyvinylalcohol) |
| Dikte | 20-40 microns |
| Maat | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Kleur | natuurlijk, rood, blauw, geel |
|---|---|
| Materiaal | polyvinylalcohol (PVA) |
| Grootte | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Verpakking | 25 stuks per zak, 200 stuks per doos |
| Eigenschap | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Procestype | Opgeblazen film |
| Grootte | 29*48 cm |
| Dikte | 25-60 micron |
| Gewicht dragen | 4 tot 10 kg |
| Kleur | natuurlijk, rood, blauw, geel |
|---|---|
| Materiaal | polyvinylalcohol (PVA) |
| Grootte | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Verpakking | 25 stuks per zak, 200 stuks per doos |
| Eigenschap | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Materiaal | polyvinylalcohol (PVA) |
|---|---|
| Kleur | natuurlijk, rood, blauw, geel |
| Grootte | 660mm*840mm, 710mm*990mm, 914mm*990mm |
| Verpakking | 25 stuks per zak, 200 stuks per doos |
| Feature | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | landbouw, huishouden |
| Eigenschap | In water oplosbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| breedte | 100-1000 mm |
| Material | PVA(Polyvinyl alcohol) |
|---|---|
| Usage | Packaging Film |
| Type | water soluble film |
| Feature | Water Soluble |
| Processing type | Blow Molding, Casting |
| Materiaal | polyvinylalcohol (PVA) |
|---|---|
| Kleur | Natuurlijk, rood, oranje, blauw |
| Grootte | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Dikte | 20-40 microns |
| Gebruik | Het ziekenhuis, verpleeghuis, hotel |