| Dikte | 25-50 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180°C |
| Verpakking | Doos, pallet |
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180°C |
| Verpakking | Doos, pallet |
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-45 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180°C |
| Verpakking | karton, pallet, houten kast |
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Dikte | 25-45 micron |
|---|---|
| Pakket | Karton, Pallet |
| Breedte | 1000-2000 mm |
| Lange | 500-1500 m/rol |
| Materiaal | PVOH (polyvinyl alcohol) |
| Materiaal | polyvinylalcohol (PVA) |
|---|---|
| Gebruik | Verpakkingsfilm |
| Type | in water oplosbare folie |
| Kenmerken | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Type verwerking | Blaasvormen, gieten |
| Dikte | 25-50 micron |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180°C |
| Verpakking | Doos, pallet |
| Breedte | 1000-2240 mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Kleur | transparant |
| Gebruik | borduurwerk steun |
| Voorzien zijn van | in water oplosbaar |
| Soort verwerking | Blaasvorming |
| Surface Smoothness | Good |
|---|---|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Width | 500-2200mm |
| Water Solubility | ≤10min |
| Materiaal | polyvinylalcohol (PVA) |
|---|---|
| Kleur | natuurlijk, rood, blauw, geel |
| Grootte | 660mm*840mm, 710mm*990mm, 914mm*990mm |
| Verpakking | 25 stuks per zak, 200 stuks per doos |
| Eigenschap | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Length | 500-1000m |
|---|---|
| Color | Clear |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |