| Water Solubility | ≤10min |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Surface Smoothness | Good |
| Width | 500-2200mm |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Paper tube | 3 Inches |
| Width | 500-2200mm |
| Surface Smoothness | Good |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Material | polyvinyl alcohol (PVA) |
|---|---|
| Color | natural, red, blue, yellow |
| Size | 660mm*840mm, 710mm*990mm, 914mm*990mm |
| Packaging | 25pcs/bag, 200pcs/carton |
| Feature | water soluble, biodegradable |
| Materiaal | polyvinylalcohol (PVA) |
|---|---|
| Kleur | natuurlijk, rood, blauw, geel |
| Grootte | 660mm*840mm, 710mm*990mm, 914mm*990mm |
| Verpakking | 25 stuks per zak, 200 stuks per doos |
| Eigenschap | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Kleur | natuurlijk, rood, blauw, geel |
|---|---|
| Materiaal | polyvinylalcohol (PVA) |
| Grootte | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Verpakking | 25 stuks per zak, 200 stuks per doos |
| Eigenschap | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Kleur | natuurlijk, rood, blauw, geel |
|---|---|
| Materiaal | polyvinylalcohol (PVA) |
| grootte | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Verpakking | 25 stuks per zak, 200 stuks per doos |
| Eigenschap | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Gebruik | Ziekenhuis, hotel, verpleegkamer |
|---|---|
| Stijl | waszak |
| Materiaal | PVA (polyvinylalcohol) |
| Dikte | 20-40 microns |
| Maat | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| patroon | In reliëf gemaakt |
| Breedte | 36'/62' |
| Gewicht | 30-80gsm |
| Gebruik | Huistextiel |