| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Patroon | In reliëf gemaakt |
| Breedte | 36 '/62 ' |
| Gewicht | 30-80gsm |
| Gebruik | Huistextiel |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Patroon | In reliëf gemaakt |
| Breedte | 36 '/62 ' |
| Gewicht | 30-80gsm |
| Gebruik | Huistextiel |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Patroon | In reliëf gemaakt |
| Breedte | 36 '/62 ' |
| Gewicht | 30-80gsm |
| Gebruik | Huistextiel |
| Materiaal | Polyvinylalcohol (PVA) |
|---|---|
| kleur | Natuurlijk, rood, blauw, geel |
| Maat | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Dikte | 25-40 micron |
| Gebruik | Ziekenhuis, verpleeghuis, hotel |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Patroon | In reliëf gemaakt |
| Breedte | 36 '/62 ' |
| Gewicht | 30-80gsm |
| Gebruik | Huistextiel |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| patroon | In reliëf gemaakt |
| Breedte | 36'/62' |
| Gewicht | 30-80gsm |
| Gebruik | Huistextiel |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| patroon | In reliëf gemaakt |
| Breedte | 36'/62' |
| Gewicht | 30-80gsm |
| Gebruik | Huistextiel |
| Gebruik | Ziekenhuis, hotel, verpleegkamer |
|---|---|
| Stijl | waszak |
| Materiaal | PVA (polyvinylalcohol) |
| Dikte | 20-40 microns |
| Maat | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| patroon | In reliëf gemaakt |
| Breedte | 36'/62' |
| Gewicht | 30-80gsm |
| Gebruik | Huistextiel |
| Kleur | - Het is veilig. |
|---|---|
| Materiaal | PVOH (polyvinyl alcohol) |
| Grootte | 15cm*18cm, 20cmx30cm, of op maat |
| Verpakking Details | karton en pallet |
| Levertijd | 10-12 dagen |