| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Landbouw |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| Breedte | 100-1000 mm |
| Materiaal | polyvinylalcohol (PVA) |
|---|---|
| Industrieel gebruik | landbouw, industrie |
| Kenmerken | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Dikte | 25-100 micron |
| Breedte | 100-2000 mm |
| Materiaal | polyvinylalcohol (PVA) |
|---|---|
| Industrieel gebruik | landbouw, industrieel |
| Kenmerken | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| Breedte | 100-1000 mm |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Patroon | reliëf |
| Breedte | 36 '/62 ' |
| Gewicht | 30-80gsm |
| Gebruik | Huistextiel |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| patroon | In reliëf gemaakt |
| Breedte | 36'/62' |
| Gewicht | 30-80gsm |
| Gebruik | Huistextiel |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Procestype | Opgeblazen film |
| Grootte | 29*48 cm |
| Dikte | 25-60 micron |
| Gewicht dragen | 4 tot 10 kg |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Gebruik | Verpakkingsfilm |
| Type | in water oplosbare folie |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Type verwerking | Blaasvormen, gieten |
| Materiaal | 100% PVA ((polyvinylalcohol) vezels |
|---|---|
| Breedte | 160cm/63 inch of 100cm/39.4 inch |
| Dikte | 25-40 micron |
| Lange | 70-200 meter. |
| Watertemperatuur | 20 graden |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Type | Krimpfilm |
| Gebruik | Verpakkingsfilm |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Hardheid | Zacht |
| Material | polyvinyl alcohol (PVA) |
|---|---|
| Kleur | Natuurlijk, rood, oranje, blauw |
| Grootte | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Dikte | 20-40 micron |
| Gebruik | Het ziekenhuis, verpleeghuis, hotel |