| Materiaal | 100% PVA ((polyvinylalcohol) vezels |
|---|---|
| Breedte | 160cm/63 inch of 100cm/39.4 inch |
| Dikte | 25um-40um |
| Lange | 100 tot 250 meter. |
| Watertemperatuur | 20 graden |
| Materiaal | 100% PVA ((polyvinylalcohol) vezels |
|---|---|
| Breedte | 160cm/63 inch of 100cm/39.4 inch |
| Dikte | 25-40 micron |
| Lange | 70-200 meter. |
| Watertemperatuur | 20 graden |
| Materiaal | polyvinylalcohol (PVA) |
|---|---|
| Kleur | Natuurlijk, rood, oranje, blauw |
| grootte | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Dikte | 20-40 microns |
| Gebruik | Het ziekenhuis, verpleeghuis, hotel |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | landbouw, huishouden |
| Feature | water soluble |
| Dikte | 25-50 micron |
| breedte | 100-1000 mm |
| Gebruik | Ziekenhuis, hotel, verpleegkamer |
|---|---|
| Stijl | waszak |
| Materiaal | PVA (polyvinylalcohol) |
| Dikte | 20-40 microns |
| Maat | 66cm*84cm, 71cm*99cm, 91cm*99cm |