| Color | natural, red, blue, yellow |
|---|---|
| Material | polyvinyl alcohol (PVA) |
| Size | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Packaging | 25pcs/bag, 200pcs/carton |
| Feature | water soluble, biodegradable |
| Material | polyvinyl alcohol (PVA) |
|---|---|
| Color | natural, red, blue, yellow |
| Size | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Thickness | 20-40 microns |
| Usage | hospitals, nursing home, hotel |
| kleur | Natuurlijk, rood, blauw, geel |
|---|---|
| Materiaal | Polyvinylalcohol (PVA) |
| Maat | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Verpakking | 25 stuks/zak, 200 stuks/karton |
| Functie | in water oplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Kleur | natuurlijk, rood, blauw, geel |
|---|---|
| Materiaal | polyvinylalcohol (PVA) |
| grootte | 26 " x33“, 28 " x39“, 36 " x39“ |
| Verpakking | 25 stuks per zak, 200 stuks per doos |
| Eigenschap | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Gebruik | Verpakkingsfilm |
| Type | in water oplosbare folie |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Type verwerking | Blaasvormen, gieten |
| Gebruik | ziekenhuis, hotel, verpleegkamer |
|---|---|
| Stijl | waszak |
| Materiaal | PVA ((Polyvinylalkohol)) |
| Dikte | 20-40 microns |
| Grootte | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Gebruik | Ziekenhuis, hotel, verpleegkamer |
|---|---|
| Stijl | waszak |
| Materiaal | PVA (polyvinylalcohol) |
| Dikte | 20-40 microns |
| Maat | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Gebruik | Verpakkingsfilm |
| Type | in water oplosbare folie |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Type verwerking | Blaasvormen, gieten |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Kenmerken | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Dikte | 25-80 micron |
| Breedte | 100-1000 mm |
| Lange | 100-1000 meter |
| Materiaal | 100% PVA ((polyvinylalcohol) vezels |
|---|---|
| Breedte | 160cm/63 inch of 100cm/39.4 inch |
| Dikte | 25-40 micron |
| Lange | 70-200 meter. |
| Watertemperatuur | 20 graden |