| Dikte | 25-45 microns |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180 ℃ |
| Pakket | Karton, Pallet |
| Breedte | 1000-2000 mm |
| Lange | 500-1500 m/roll |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Verpakking Details | karton |
| Levertijd | 10-12 dagen |
| Betalingscondities | L / C, T / T |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Color | Clear |
| Water Solubility | ≤10min |
| Width | 500-2200mm |
| Water Solubility | ≤10min |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Surface Smoothness | Good |
| Width | 500-2200mm |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Paper tube | 3 Inches |
| Width | 500-2200mm |
| Surface Smoothness | Good |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Type | Krimpfilm |
| Gebruik | Verpakkingsfilm |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Hardheid | Zacht |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Landbouw |
| Kenmerken | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| Breedte | 100-1000 mm |
| Materiaal | Polyvinylalcohol (PVA) |
|---|---|
| kleur | Natuurlijk, rood, oranje, blauw |
| Maat | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Dikte | 20-40 microns |
| Gebruik | Ziekenhuis, verpleeghuis, hotel |
| Materiaal | Polyvinylalcohol (PVA) |
|---|---|
| kleur | Natuurlijk, rood, oranje, blauw |
| Maat | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Dikte | 20-40 micron |
| Gebruik | Ziekenhuis, verpleeghuis, hotel |
| Gebruik | Ziekenhuis, hotel, verpleegkamer |
|---|---|
| Stijl | waszak |
| Materiaal | PVA (polyvinylalcohol) |
| Dikte | 20-40 microns |
| Maat | 66cm*84cm, 71cm*99cm, 91cm*99cm |