| Materiaal | Polyvinylalcohol (PVA) |
|---|---|
| kleur | Natuurlijk, rood, blauw, geel |
| Maat | 660 mm*840 mm, 710mm*990mm, 914 mm*990mm |
| Verpakking | 25 stuks/zak, 200 stuks/doos |
| Functie | in water oplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Gebruik | opzet voor borduurwerk |
| Kenmerken | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Type verwerking | Bloemvorming |
| Kleur | doorzichtig |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Landbouw |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| Breedte | 100-1000 mm |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Procestype | Opgeblazen film |
| Grootte | Aanpassing |
| Dikte | 25-60 micron |
| Gewicht dragen | 4 tot 10 kg |
| Kleur | - Het is veilig. |
|---|---|
| Materiaal | PVOH (polyvinyl alcohol) |
| Grootte | 15cm*18cm, 20cmx30cm, of op maat |
| Verpakking Details | karton |
| Levertijd | 10-12 dagen |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrial Use | Agriculture |
| Eigenschap | In water oplosbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| breedte | 100-1000 mm |
| Materiaal | polyvinylalcohol (PVA) |
|---|---|
| Kleur | Natuurlijk, rood, oranje, blauw |
| grootte | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Dikte | 20-40 microns |
| Gebruik | Het ziekenhuis, verpleeghuis, hotel |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Kenmerken | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Dikte | 25-80 micron |
| Breedte | 100-1000 mm |
| Lange | 100-1000 meter |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Gebruik | Verpakkingsfilm |
| Type | in water oplosbare folie |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Type verwerking | Blaasvormen, gieten |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | landbouw, huishouden |
| Eigenschap | In water oplosbaar |
| Dikte | 30-80 micron |
| breedte | 100-1600 mm |