| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Landbouw |
| Kenmerken | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| Breedte | 100-1000 mm |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Kenmerken | In water oplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Gebruik | ziekenhuizen, verpleeghuizen, hotels |
| Dikte | 20-40 micron |
| Grootte | 660mm*840mm, 710mm*990mm, 914mm*990mm |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Landbouw |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| Breedte | 100-1000 mm |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Landbouw |
| Kenmerken | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| Breedte | 100-1000 mm |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Landbouw |
| Kenmerken | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| Breedte | 100-1000 mm |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Procestype | Opgeblazen film |
| Grootte | 29*48 cm |
| Dikte | 25-60 micron |
| Gewicht dragen | 4 tot 10 kg |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Landbouw |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| Breedte | 100-1000 mm |
| Gebruik | ziekenhuis, hotel, verpleegkamer |
|---|---|
| Stijl | waszak |
| Materiaal | PVA ((Polyvinylalkohol)) |
| Dikte | 20-40 micron |
| grootte | 660mm*840mm, 710mm*990mm, 914mm*990mm |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Patroon | In reliëf gemaakt |
| Breedte | 36 '/62 ' |
| Gewicht | 30-80gsm |
| Gebruik | Huistextiel |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Patroon | In reliëf gemaakt |
| Breedte | 36 '/62 ' |
| Gewicht | 30-80gsm |
| Gebruik | Huistextiel |