| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Gebruik | opzet voor borduurwerk |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Type verwerking | Bloemvorming |
| Kleur | Transparante |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Gebruik | opzet voor borduurwerk |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Type verwerking | Bloemvorming |
| Kleur | Transparante |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| GEBRUIK | borduurrug |
| Voorzien zijn van | In water oplosbaar |
| Verwerkingstype | Blaasvorming |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Gebruik | opzet voor borduurwerk |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Type verwerking | Bloemvorming |
| Kleur | Transparante |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Gebruik | Verpakkingsfilm |
| Type | in water oplosbare folie |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Type verwerking | Blaasvormen, gieten |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Landbouw |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| Breedte | 100-1000 mm |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Landbouw |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| Breedte | 100-1000 mm |
| Dikte | 25-45 microns |
|---|---|
| Werktemperatuur | 110-180°C |
| Pakket | Karton, Pallet |
| Breedte | 1000-2200mm |
| Lange | 500-1000 m/rol |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Length | 500-1000m |
| Material | Polyvinyl Alcohol |
| Width | 500-2200mm |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Surface Smoothness | Good |
| Width | 500-2200mm |
| Material | Polyvinyl Alcohol |
| Length | 500-1000m |