| Materiaal | PVA |
|---|---|
| patroon | In reliëf gemaakt |
| Breedte | 36'/62' |
| Gewicht | 30-80gsm |
| Gebruik | Huistextiel |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| patroon | In reliëf gemaakt |
| Breedte | 36'/62' |
| Gewicht | 30-80gsm |
| Gebruik | Huistextiel |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Verpakking Details | karton |
| Levertijd | 10-12 dagen |
| Betalingscondities | L / C, T / T |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Verpakking Details | karton en pallet |
| Levertijd | 10-12 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, D/P |
| Materiaal | PVA ((Polyvinylalkohol)) |
|---|---|
| Kleur | een beetje geel |
| breedte | 800 mm tot 2240 mm |
| lengte | 500-2000 m/rol |
| Thickness | 25-50 micron |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Paper tube | 3 Inches |
| Width | 500-2200mm |
| Surface Smoothness | Good |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Materiaal | 100% PVA ((polyvinylalcohol) vezels |
|---|---|
| Breedte | 160cm/63 inch of 100cm/39.4 inch |
| Dikte | 25um-60um |
| Lange | 100 tot 250 meter. |
| Watertemperatuur | 20 graden |