| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Gebruik | Verpakkingsfilm |
| Type | in water oplosbare folie |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Type verwerking | Blaasvormen, gieten |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Procestype | Opgeblazen film |
| Grootte | 29*48 cm |
| Dikte | 25-60 micron |
| Gewicht dragen | 4 tot 10 kg |
| Materiaal | polyvinylalcohol (PVA) |
|---|---|
| Industrieel gebruik | landbouw, industrieel |
| Kenmerken | wateroplosbaar, biologisch afbreekbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| Breedte | 100-1000 mm |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Patroon | In reliëf gemaakt |
| Breedte | 36 '/62 ' |
| Gewicht | 30-80gsm |
| Gebruik | Huistextiel |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Landbouw |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| Breedte | 100-1000 mm |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Paper tube | 3 Inches |
| Color | Clear |
| Length | 500-1000m |
| Surface Smoothness | Good |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Color | Clear |
| Width | 500-2200mm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |
| Length | 500-1000m |
|---|---|
| Color | Clear |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Dikte | 25-45 microns |
|---|---|
| Werktemperatuur | 170-180 ℃ |
| Pakket | Karton, Pallet |
| Breedte | 1000-2000 mm |
| Lange | 500-1500 m/roll |
| Paper tube | 3 Inches |
|---|---|
| Material | Polyvinyl Alcohol |
| Color | Clear |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Water Solubility | ≤10min |