| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
|---|---|
| Material | Polyvinyl Alcohol |
| Width | 500-2200mm |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Gebruik | Verpakkingsfilm |
| Type | in water oplosbare folie |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Type verwerking | Blaasvormen, gieten |
| Materiaal | 100% PVA ((polyvinylalcohol) vezels |
|---|---|
| Breedte | 160cm/63 inch of 100cm/39.4 inch |
| Dikte | 25-40 micron |
| Lange | 70-200 meter. |
| Watertemperatuur | 20 graden |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Gebruik | borduurwerk steun |
| Voorzien zijn van | in water oplosbaar |
| Soort verwerking | Blaasvorming |
| Kleur | transparant |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Gebruik | opzet voor borduurwerk |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Type verwerking | Bloemvorming |
| Kleur | Transparante |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Gebruik | opzet voor borduurwerk |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Type verwerking | Bloemvorming |
| Kleur | Transparante |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | landbouw, huishouden |
| Feature | water soluble |
| Dikte | 25-50 micron |
| breedte | 100-1000 mm |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Landbouw |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| Breedte | 100-1000 mm |
| Material | PVA(Polyvinyl alcohol) |
|---|---|
| Usage | Packaging Film |
| Type | water soluble film |
| Feature | Water Soluble |
| Processing type | Blow Molding, Casting |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Landbouw |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Dikte | 25-50 micron |
| Breedte | 100-1000 mm |