| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Procestype | Opgeblazen film |
| Grootte | 29*48 cm |
| Dikte | 25-60 micron |
| Gewicht dragen | 4 tot 10 kg |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Procestype | Opgeblazen film |
| Grootte | 29*48 cm |
| Dikte | 25-60 micron |
| Gewicht dragen | 4 tot 10 kg |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Width | 500-2200mm |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Water Solubility | ≤10min |
| Surface Smoothness | Good |
| Length | 500-1000m |
|---|---|
| Width | 500-2200mm |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Paper tube | 3 Inches |
| Material | Polyvinyl alcohol(pva) |
|---|---|
| Kleur | een beetje geel |
| breedte | 800 mm tot 2240 mm |
| lengte | 500-2000 m/rol |
| Dikte | 25-50 micron |
| Usage | hospital, hotel, nursing room |
|---|---|
| Stijl | waszak |
| Materiaal | PVA ((Polyvinylalkohol)) |
| Dikte | 20-40 micron |
| grootte | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Gebruik | opzet voor borduurwerk |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Type verwerking | Bloemvorming |
| Kleur | Transparante |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Gebruik | borduurwerk steun |
| Voorzien zijn van | in water oplosbaar |
| Verwerkingstype | Blaasvorming |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | PVA |
|---|---|
| Type | Krimpfilm |
| Gebruik | Verpakkingsfilm |
| Kenmerken | Wateroplosbaar |
| Hardheid | Zacht |